Konkurs "Przyroda w mojej sali" undefined

Konkurs "Przyroda w mojej sali"

Przedszkole Integracyjne oraz Wydawnictwo MAC ZAPRASZAJĄ wszystkie mysłowickie przedszkola do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno-przyrodniczym dla dzieci i nauczycieli pt.:
"Przyroda w mojej sali".

Cele konkursu:

• rozbudzenie w dzieciach zainteresowania zmianami zachodzącymi w przyrodzie
w poszczególnych porach roku
• uwrażliwienie na piękno otaczającej przyrody
• docenienie wkładu pracy, elementów twórczości własnej i pasji nauczycieli w rozwój dzieci i rozbudzenie aktywności poznawczej

ZASADY KONKURSU:

1. Na pewno w Waszych salach organizujecie piękne kąciki przyrody na każdą porę roku.
2. Konkurs jest czteroetapowy, ale w każdym etapie możecie wygrać, a w podsumowaniu wygrać nagrodę główną GRAND PRIX.
3. Fotografujcie swój kącik przyrody i przyślijcie lub dostarczcie osobiście zdjęcie w formacie 15 x 21 w pięknie wykonanej przez Waszą grupę ramce.
4. Zwycięzcy każdego etapu otrzymają nagrody – zarówno każde dziecko z grupy jak i nauczyciel.
5. Zwycięskie zdjęcie zostanie wyłonione w drodze zebranych głosów oddanych przez rodziców naszego przedszkola.
6. GRAND PRIX otrzyma przedszkole, które we wszystkich czterech etapach zbierze największą
liczbę głosów (czekają atrakcyjne nagrody dla każdego dziecka ze zgłoszonej grupy i nauczycieli prowadzących grupę).
7. Nagrody zostaną osobiście dostarczone do zwycięzców przez przedstawiciela Przedszkola Integracyjnego oraz Wydawnictwa MAC Edukacja.
8. Prace konkursowe dostępne będą na stronie internetowej Przedszkola Integracyjnego oraz w holu przedszkola.
9. Z każdego przedszkola w konkursie mogą wziąć udział 2 grupy.
10. Zdjęcia prosimy opatrzyć na odwrocie znajdującą się w załączniku fiszką.
28.10.2018
Przedszkole Integracyjne