KONKURS RECYTATORSKI undefined

KONKURS RECYTATORSKI

26 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Wypych od przywitania niecodziennych gości - Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz Pana Mariusza Piotrowskiego i Kierownik Samorządowego Centrum Oświaty w Małogoszczu Pani Małgorzaty Adamek.
Każda z grup wyrecytowała jeden wiersz:
-"Biedronki"- zaprezentowały wiersz I. Suchorzewskiej "Mam trzy lata";
-"Wiewiórki"- wiersz "O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci" autorstwa J. Tuwima;
-"Krasnoludki" - ujawniły historię "Żuka" J. Brzechwy;
-"Misie" - zaprezentowały przygodę "Lenia";
-"Stokrotki"- wystąpiły z wierszem "Lokomotywa" J. Tuwima;
-"Żabki"- zakomunikowały Nam jak to w "Ptasim radiu" było;
-"Motylki"- wyrecytowały "Kaczkę Dziwaczkę" J. Brzechwy.
Po każdym występie jury dokonywało oceny poprzez emblematy buźki uśmiechniętej lub smutnej - oczywiście wszystkie grupy za piękne występy otrzymywały tylko buźki uśmiechnięte.
Serdeczne Podziękowania Składamy: Pani Dyrektor za ufundowanie nagród dla wszystkich grup przedszkolnych, przybyłym gościom za obecność mimo tak wielu obowiązków i kosz pełen słodyczy, rodzicom Naszych przedszkolaków za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów serdecznie dziękujemy. Ten dzień przypomniał Nam wszystkim jak ważne jest współdziałanie w grupie, a recytacja to wspaniała dziedzina sztuki.
Dziękujemy za udostępnienie filmu z Konkursu Recytatorskiego Pani Agacie Chrabąszcz
02.05.2019
Paulina Świerczyńska