Konkurs ,,Słodka/słona babeczka" undefined

Konkurs ,,Słodka/słona babeczka"

Wszystkich rodziców i sympatyków przedszkola zapraszamy na konkurs ,,Słodkie/słone babeczki" z okazji III Festynu Rodzinnego, którego celem jest wyłonienie najładniejszej i najpyszniejszej babeczki lub mufinki. Wykonane własnoręcznie ciastka przez rodzica lub rodzica z dzieckiem (sympatyka przedszkola) w ilości 3 sztuk, należy przynieść na Festyn Rodzinny 3 czerwca o godz. 10.00. Wypieki muszą być jednego gatunku, niedopuszczalne jest przyniesienie różnych typów ciastek. Ocenie będzie poddany smak, wygląd, sposób podania. Za pierwsze trzy miejsca czekają atrakcyjne nagrody. W celu zdobycia nagrody publiczności można przynieść więcej babeczek lub przekazać je do kawiarenki festynu celem sprzedaży. Cały regulamin konkursu wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w przedszkolu.
23.05.2017
Renata Skopnik