Konkurs "Smacznie, zdrowo, kolorowo" undefined

Konkurs "Smacznie, zdrowo, kolorowo"

W dniu 21.03.2013 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs "Smacznie, zdrowo, kolorowo". W skład jury weszły: p. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Mariola Dzięgielewska,p. intendentka - Justyna Ciećwierska, p. kucharka - Alina Janecka oraz p. sekretarka - Karolina Szczepańska. Jury oceniało w dwóch kategoriach:
1. najładniejsza gazetka promująca zdrowe odżywianie
2. najpyszniejsze zdrowe danie.
I etap konkursu wygrały, a zarazem najładniejszą gazetkę wykonały dzieci z grupy
p. Sylwii Dukaczewskiej, czyli 4 - latki, 2 miejsce zdobyły 5-latki, które wykonały bardzo staranną gazetkę przy pomocy p. Magdaleny Banaszek, a 3 miejsce zdobyła grupa p. Marty Czarneckiej, czyli nasze "maluszki" (nie martwcie się kochani napewno w przyszłym roku pójdzie Wam lepiej ;) )
Drugi etap konkursu miał za zadanie wyłonić zwycięzcę na najlepsze zdrowe danie. I tak grupa 3-latków w ramach konkursu przy pomocy pań przygotowała zdrowe kanapeczki, które zaraz ochoczo zjedli. Grupa 4-latków pod nadzorem pań dzielnie kroiła przeróżne owoce na sałatkę owocową, która im i paniom z jury niezmiernie smakowała, natomiast grupa 5-latków samodzielnie, no może przy małej pomocy p. Katarzyny Jaśpińśkiej i p. Anety Madej (przecież blendowanie to taka trudna rzecz ;) przygotowała koktajl bananowo - brzoskwiniowy oraz deser malinowy z jogurtową pianką, czym zdobyli serca i podniebienia pań z jury.
25.03.2013
Katarzyna Maria Jaśpińska