KONKURS „WIELKANOCNY KOSZYCZEK”

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi w przedszkolu został ogłoszony konkurs na „Wielkanocny koszyczek”, wielkość oraz technika wykonania pracy były dowolne. Do dnia 31 marca można było składać prace konkursowe, a następnie oglądać je na wystawie w wejściu do przedszkola. Wszystkie wielkanocne koszyczki okazały się niepowtarzalne, a zaangażowanie oraz pomysłowość dzieci przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania. Prace były wykonane z wielką dokładnością, w wyniku wsparcia i pomocy rodziców dzieci z naszego przedszkola.

Komisja konkursowa w której skład wchodzili : mgr Małgorzata Romanowska – Dyrektor Naszego Przedszkola oraz mgr Aleksandra Goch – Wicedyrektor, miała niełatwe zadanie. Koszyczki były piękne i starannie wykonane, zachwycały jurorów. Jednak po wnikliwej obserwacji wszystkich prac udało się wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki i 5-6 latki.
11 kwietnia 2018 r. w Samorządowym Przedszkolu im. Misia Uszatka odbyło się uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień.

Zwycięzcy w kategorii wiekowej 3 - 4 latki
I miejsce - Amelia Pietras
II miejsce - Karol Klich
III miejsce - Michał Czupik
Zwycięzcy w kategorii wiekowej 5 – 6 latki
I miejsce - Kinga Rybka
II miejsce - Adela Śliwa
III miejsce - Julia Dyduła
Wyróżnienie otrzymały:
Zosia Szczypka
Hania Wójcik

Gratulujemy młodym artystom, a ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.
Konkurs trwa do: 2018-05-17, 23:59