KONKURS - "Zaczarowny świat książki. Moje najpiękniejsze wspomnienie." undefined

KONKURS - "Zaczarowny świat książki. Moje najpiękniejsze wspomnienie."

Zadaniem uczestników konkursu jest:
wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybraną postać, scenę z bajki, baśni, legendy lub opowiadania z dowolnie wybranej przez dziecko książki, którą dziecku czytali w domu rodzice, dziadkowie lub bliscy bądź którą dziecko poznało w przedszkolu.

Celem konkursu jest:

-zainteresowanie dzieci czytelnictwem;
-wzbogacenie wiedzy na temat literatury dziecięcej;
-integracja dzieci przez sztukę, rozwijanie kreatywności dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

REGULAMIN KONKURSU:
Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach.
1. Konkurs adresowany jest do dzieci 4- 6- letnich uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie miasta Mysłowice.
2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 lub większej. Praca może być wykonana dowolną techniką.
3. Każda praca (na odwrocie) powinna być zaopatrzona w metryczkę z wydrukiem komputerowym i zawierać:

-tytuł konkursu,
-imię i nazwisko, wiek dziecka,
-dokładny adres i numer telefonu przedszkola,
-imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana,
-adres e - mail placówki,
-zgodę rodzica z czytelnym podpisem na przetwarzanie danych osobowych dziecka, według wzoru:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych mojego dziecka dla celów konkursu "Zaczarowany świat książki. Moje najpiękniejsze wspomnienie." zgodnie z art.6 z dn. 29 sierpnia 1997 roku ustawy o ochronie danych osobowych (DZ.U.Z.2002 roku nr 10, poz.926 z późniejszymi zmianami)."

4. Ilość prac z jednej placówki: max. 3.
5. Jury wyłoni trzy miejsca, które otrzymają nagrody oraz dyplomy a także zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie lub przez e-mail.
6. Wyniki konkursu umieszczone będą na stronie internetowej organizatora konkursu
http://p7myslowice.przedszkolowo.pl/ w dniu 10.11.2016r.
7. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne ze szczegółowym zapoznaniem się z regulaminem konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.
8. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
9. Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowanie za przygotowanie dziecka do konkursu, powinni dostarczyć kopertę zwrotną zaadresowaną oraz ze znaczkiem z dopiskiem "Podziękowanie dla nauczyciela".
10. Po rozstrzygnięciu konkursu prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej organizatora.
11. Prace prosimy przesłać (lub dostarczyć osobiście) do dnia 04.11.2016 r. na adres:

Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach
ul. Portowa 11a
41-400 Mysłowice
z dopiskiem "Zaczarowany świat książki. Moje najpiękniejsze wspomnienie."

KRYTERIA OCENY PRAC:
1. Zgodność pracy z tematem konkursu.
2. Oryginalność, kreatywność, walory estetyczne.

Organizatorzy:
mgr Anna Godek