KONKURSY 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 Miejskie Przedszkole w Raciążu bierze udział w ogólnopolskim systemie zbiórki zużytych baterii organizowanym przez REBA Organizację Odzysku S.A., spółkę wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki i odzysku baterii.
W szatni znajduje się specjalny pojemnik, który po napełnieniu zużytymi bateriami ważymy i przekazujemy Organizacji Odzysku S.A. REBA.

Ponadto po raz kolejny dołączyliśmy do charytatywnej akcji ,, GÓRA GROSZA”. Celem tej akcji jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych.
Aby wesprzeć akcję prosimy wrzucać monety (najlepiej 1,2,5 groszowe) do oznakowanych pudełek w salach przedszkolnych.

Przedszkole również całorocznie zbiera makulaturę.

Dzieci z MP w Raciążu miały okazję wziąć udział w konkursie organizowanym przez Centrum Zdrowia ,, Szansa” – ,,Order Dobrego Serca”.
Dziękujemy za wspaniały, aktywny udział w konkursie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym:
- Marcie Cajc – za zajęcie II miejsca,
- Alicji Bethke – za otrzymanie wyróżnienia,
- Bartoszowi Gule- za zajęcie II miejsca w głosowaniu internetowym.
Konkurs trwa do: 2018-06-26, 00:00
wpis edytowano 2018-01-04, 18:33