Książeczka sensoryczna undefined

Książeczka sensoryczna

ogłasza

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.

"Książeczka sensoryczna"

Cele konkursu:

rozwijanie talentów artystycznych
wyrażanie własnej wrażliwości estetycznej poprzez wykonywanie pracy plastycznej różnymi technikami

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Miliczu

Konkurs rozpoczyna się od 1 października 2019 r. - 16 października 2019 r.
Zadaniem uczestników jest własnoręczne wykonanie książeczki sensorycznej- dotykowej.

Wiek dzieci: I kategoria- 3-4 latki; II kategoria 5-6 latki. Praca może być wykonana przy pomocy osoby dorosłej.

Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, imię i nazwisko nauczyciela.

Prace przechodzą na własność organizatora i zostaną przekazane dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Ostrzeszowie.

Praca będzie oceniana pod względem: walorów wizualnych, estetycznych i użytkowych i bogactwa doznań sensorycznych

Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody i dyplomy wyślemy pocztą.

Prace proszę wysłać na adres:

ul. Grunwaldzka 1

56-300 Milicz

z dopiskiem "Książeczka sensoryczna"

Dzieci z naszej placówki biorące udział w konkursie prace przynoszą do koordynatorów konkursu: mgr Sabiny Naskrętskiej, mgr Dagmary Rutkowskiej, mgr Arlety Warkocz, mgr Anny Horbik.

Rozstrzygnięcie nastąpi 16 października 2019, ogłoszenie wyników 21 października na stronie internetowej przedszkola oraz na www.blizejprzedszkola.pl

Opiekun uczestnika konkursu proszony jest o wypełnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych. ( w załączniku)

Koordynatorzy: mgr Sabina Naskrętska, mgr Dagmara Rutkowska, mgr Arleta Warkocz, mgr Anna Horbik