Kubuś Puchatek i Przyjaciele

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BEZTROSKI ŚWIAT
zaprasza przedszkolaki do udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE"

Uczestnicy:
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami, opiekunami lub nauczycielami grup.

Prace:
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej pt. "Kubuś Puchatek i Przyjaciele". Praca może przedstawiać wszystkich mieszkańców Stumilowego Lasu, bądź też wybraną postać.
Technika i format prac: dowolna.
Ocenie podlegać będzie: oryginalność, wrażenie estetyczne, wkład i zaangażowanie dziecka.
Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę. Można składać również prace grupowe.
Prace powinny być zapakowane i zabezpieczone. Na kopercie lub opakowaniu prosimy umieścić dopisek "KUBUŚ PUCHATEK I PRZYJACIELE".

Opis pracy przysłanej przez placówkę edukacyjną lub pracownię plastyczną (do pobrania w załączniku):
Na odwrocie pracy lub w sposób trwały (w przypadku płaskorzeźb) każdy uczestnik powinien umieścić opis drukowanymi literami:
• Imię i nazwisko
• Wiek
• Adres przedszkola lub pracowni plastycznej, telefon
• Imię i nazwisko nauczyciela / instruktora, telefon

Ponadto opiekun lub nauczyciel powinien wypełnić załączony właściwy druk zgłoszenia i dołączyć do prac w kopercie z pieczęcią adresową lub adresem placówki w tym samym opakowaniu.
Placówka (przedszkole, pracownia plastyczna itp.) dostarcza tylko jedną kartę z nazwiskami i wiekiem uczestników.

Opis pracy przysłanej indywidualnie (do pobrania w załączniku):
Na odwrocie pracy lub w sposób trwały (w przypadku płaskorzeźb) każdy uczestnik powinien umieścić:
• Wiek
• Adres zamieszkania
• Imię i nazwisko opiekuna, który zachęcił do wzięcia udziału w konkursie (np. rodzica, cioci, wujka, nauczyciela, instruktora itd.), telefon, e-mail

Ponadto uczestnik powinien wypełnić załączony właściwy druk zgłoszenia dla uczestnika indywidualnego i dołączyć do prac w tym samym opakowaniu.

Termin składania prac:
Prace należy składać osobiście w siedzibie Przedszkola Niepublicznego BEZTROSKI ŚWIAT, lub przesłać odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem na adres:
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BEZTROSKI ŚWIAT
ul. Wiertnicza 36A, 02-952 WARSZAWA
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 lutego 2015 roku.

Nie liczy się data stempla pocztowego, ale termin dostarczenia przesyłki do naszego przedszkola. Prosimy więc o odpowiednio wcześniejsze nadanie paczek na poczcie i zwrócenie uwagi na opóźnienia w dostarczaniu przesyłek.

Jury:
Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody i wyróżnienia. Jury ma prawo do innego podziału nagród i wyróżnień. Decyzje jury są ostateczne.
Nagrody dla uczestników:
Autorzy prac nagrodzonych (I, II i III miejsce) otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Autorzy prac wyróżnionych otrzymają dyplomy drogą mailową.
Nauczyciele pragnący otrzymać podziękowanie za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie proszeni są o dołączenie koperty zwrotnej A4 ze znaczkiem.

Wyniki konkursu:
O wynikach konkursu poinformujemy na stronie serwisu "BLIŻEJ PRZEDSZKOLA" www.blizejprzedszkola.pl oraz internetowej stronie przedszkola https://www.facebook.com/#!/BeztroskiSwiat. Placówki i osoby nagrodzone poinformujemy telefonicznie.

Informacje dodatkowe:
WSZYSTKIE PRACE PRZECHODZĄ NA WŁASNOŚĆ PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO BEZTROSKI ŚWIAT I NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.
Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnej reprodukcji i wykorzystania zdjęć nadesłanych prac.
Przedszkole Niepubliczne BEZTROSKI ŚWIAT oświadcza, że wszystkie dane osobowe będą wykorzystane jedynie w celach informacyjnych dotyczących konkursu. Jednocześnie uczestniczący w jakikolwiek sposób w konkursie (jako autor prac lub opiekun) zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych dotyczących konkursu.

Informacji i wyjaśnień udzielają opiekunowie konkursu:
Anna Dąbrowska Justyna Łata
tel.: 501-134-658, tel.: 509-981-079,