Kwiat paproci - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Kwiat paproci - ogólnopolski konkurs plastyczny

Cele konkursu:
-zachęcanie do poznawania baśni i legend polskich,
-poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,
-rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej oraz kreatywności,
-prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i szkolnym (I-III klasa).

2. Z każdej placówki można przesłać dowolną ilość prac.

3. Technika dowolna (płaska lub przestrzenna), format pracy dowolny.

4. Prace powinny być opatrzone metryczką (napisaną komputerowo) zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, nazwę i dokładny adres placówki, telefon, mail, imię i nazwisko opiekuna).

5. Oceny nadesłanych prac dokona jury powołane przez Organizatora.

6. Oceniane będą walory estetyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac w następujących kategoriach:
-3,4 –latki,
-4,5 – latki,
-6,7 – latki,
-Klasy II-III,
-Nauczyciele lub opiekunowie.

7. Dyplomy i nagrody dla laureatów zostaną przesłane pocztą.

8. Nauczycieli zainteresowanych otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie prosimy o przesłanie wraz z pracą zaadresowanej koperty w formacie A4 z naklejonym znaczkiem.

9. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi, zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu i placówki, tym samym przechodzą na własność organizatora.

10. Prace należy przesyłać do dnia 13.05.2013r. na adres:

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Rodzin "Ponad Granicami"
43-450 Ustroń
ul. Dominikańska 14
z dopiskiem "KONKURS PLASTYCZNY"

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 20.05.2013. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie Bliżej Przedszkola oraz Stowarzyszenia.

12. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych autora, oraz publikacją pracy plastycznej i akceptacją regulaminu konkursu.

13. Informacje i zapytania o konkursie proszę kierować na adres e-mail: [email protected]
13.04.2013
Marzena Szlajss