Las domem zwierząt - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Las domem zwierząt - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia w Legionowie serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Las domem zwierząt".

REGULAMIN KONKURSU:

Celem konkursu jest:
-Propagowanie wiedzy o lesie, poznanie warunków życia niektórych zwierząt.
-Kształtowanie wrażliwości i szacunku dla ojczystej przyrody.
-Wyrabianie nawyków proekologicznych, pozytywnych zachowań zmierzających do ochrony lasu.
-Rozbudzenie twórczej inwencji dzieci w sferze działalności plastycznej i konstrukcyjnej.

Warunki udziału w konkursie:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku przedszkolnym 3–6 lat (przedszkola, oddziały przedszkolne kl. "0").

2. Interpretacja tematu dowolna i zależy od autora pracy, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp.).

3. Każda placówka może zgłosić od 1 do 3 prac w formacie A4 lub A3. Prace powinny być wykonane indywidualnie, samodzielnie przez uczestników konkursu lub z niewielkim udziałem nauczyciela, opiekuna.

4. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres i telefon placówki oraz imię i nazwisko opiekuna.

5. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994r., Nr 24, poz. 83) oraz do publikacji w Internecie i prezentacji na stacjonarnej wystawie.

6. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik i reprezentowana przez niego instytucja wyrażają zgodę na opublikowanie jego nazwiska w Internecie i na wystawie.

Termin i warunki dostarczenia prac:

1. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres: Przedszkole Miejskie nr 12, ul. Królowej Jadwigi 7, 05 – 120 Legionowo do 26 października 2012 r.

2. Prace przesłane po terminie nie będą oceniane.

3. Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.

4. Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac otrzymają atrakcyjne, indywidualne nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

5. Nagrody zostaną wręczone w listopadzie 2012 r.

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o miejscu i terminie wręczenia nagród
07.10.2012
Renata Stępień