"Łyżka łyżce powiedziała jaką bajkę dziś widziała" undefined

"Łyżka łyżce powiedziała jaką bajkę dziś widziała"

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.
"Łyżka łyżce powiedziała jaka bajkę dziś widziała"
organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu.

Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat oraz nauczycieli do ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Łyżka łyżce powiedziała jaką bajkę dziś widziała."

Teatrzyki kukiełkowe cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem wśród dzieci, wprowadzając ich w świat bajki i czarów. Zapraszamy nauczycieli do podzielenia się swoim talentem i wykonania kukiełki wykorzystując drewniane akcesoria kuchenne. Zapraszamy również dzieci w wieku 3-6 lat, do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Wykonajcie kukiełkę do waszej ulubionej bajki lub wierszyka, lub stwórzcie nową postać i nadajcie jej nowe niepowtarzalne imię.

Technika wykonania kukiełki jest dowolna – należy jednak wykorzystać drewniane akcesoria kuchenne tj. łyżka, widelec, wałek do ciasta itp

Warunki konkursu:

- Kukiełki wykonane indywidualnie przez dzieci przy niewielkim udziale nauczyciela powinny zawierać przypiętą metryczkę: nazwa kukiełki, imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

- Kukiełki wykonane indywidualnie przez nauczycieli powinny zawierać nazwę kukiełki, imię i nazwisko nauczyciela, adres, telefon, e-mail placówki.

- Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

- Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni zdobywców 3 pierwszych miejsc w dwóch kategoriach:

I Dzieci
- grupy młodsze 3,4-latki,
- grupy starsze 5,6-latki.

II Nauczycieli:
- Kukiełki oceniane będą pod względem pomysłowości oraz estetyki wykonania.
- Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy.
- Nauczyciele, którzy chcą otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do Konkursu proszeni są o załączenie do wysyłanych prac koperty (format A4) ze znaczkiem i adresem zwrotnym uwzględniającym imię i nazwisko nauczyciela biorącego udział w konkursie.

Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie Redakcji "BLIŻEJ PRZEDSZKOLA" www.blizejprzedszkola.pl,oraz Przedszkolowo.pl

Termin składania prac upływa z dniem 31 października 2012 r. (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 listopada 2012 r.

Prace należy wysłać na adres organizatora:

Miejskie Przedszkole Nr 50
ul. Franciszkańska 19
z dopiskiem "Łyżka - łyżce"

Prace konkursowe nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
05.10.2012
Marzena Brukiewa