Majowa łąka - ogólnopolski konkurs plastyczny

Zakończył się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu pod hasłem: "Majowa Łąka".
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów i przyznała trzy miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:

KATEGORIA DZIECI 3-4 LETNIE:

I MIEJSCE: MICHAŁ BRYJA – ZESPÓŁ PLACOWEK OŚWIATOWYCH W SROMOWCACH NIŻNYCH - OPIEKUN – PANI BARBARA KĘSEK
II MIEJSCE: ŁUCJA WASILEWSKA – EUROPEJSKIE PRZEDSZKOLE „KLUB KUBUSIA PUCHATKA VII” W RAMISZOWIE / OPIEKUN – MARCELINA PAPKE
III MIEJSCE: ANDRZEJEK STOLA – NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „KRASNAL” - TURKA / OPIEKUN - PANI MARTA MIECHOWICZ, IWONA JURKOWSKA

KATEGORIA DZIECI 5-6 LETNIE:
I MIEJSCE: JULIA PAWĘZOWSKA - PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 W MYSŁOWICACH/ OPIEKUN: EWA LASOK
II MIEJSCE: MARTYNA KIEŁB – NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „SŁONECZKO” NISKO – RACŁAWICE / OPIEKUN – s. ELŻBIETA MACIEJKO
III MIEJSCE: DOMINIKA KRAJEWSKA – PRZEDSZKOLE NR 140 „MAJSTERKLEPKA” W POZNANIU/ OPIEKUN – AGNIESZKA KUREK

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i ich nauczycielom oraz dziękujemy za nadesłane prace.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych naszych konkursach!
Konkurs trwał do: 2013-05-13, 00:00
Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym - "Majowa łąka"

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Majowa łąka”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu.

2. Celem konkursu jest kształtowanie i rozbudzenie wyobraźni dziecka oraz rozwijanie zainteresowań twórczych.

3. Tematem konkursu jest majowa łąka (kwiaty, trawy, owady, motyle itp.)

4. Warunki uczestnictwa:
  • konkurs ma charakter otwarty – uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3 - 6 lat.
  • technika prac – dowolna - przestrzenna.
  • jury powołane do rozstrzygnięcia konkursu będzie oceniać prace w 2 kategoriach wiekowych:
dzieci – 3 - 4 letnie
dzieci – 5 - 6 letnie
  • każdy uczestnik może dostarczyć dowolną ilość indywidualnych prac plastycznych
  • praca musi zawierać zawieszkę – umocowaną za pomocą tasiemki z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, nazwę i adres przedszkola.

5. Kryterium oceny prac: pod uwagę będą brane przede wszystkim oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.

6. Termin składania prac: do 13 maja 2013 roku.

7. Miejsce składania prac:

ul. Franciszkańska 19
41–200 Sosnowiec

8. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22 maja 2013 r.

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

10. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego nazwiska na stronach internetowych gdzie umieszczono informacje o konkursie.

11. Dyplomy otrzymują laureaci konkursu. Nauczycieli chcących otrzymać podziękowanie za udział w konkursie prosimy o przysłanie zaadresowanej koperty zwrotnej (A4) zawierającej nazwisko nauczyciela i adresu placówki wraz ze znaczkiem wg aktualnego cennika Poczty Polskiej.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY TWÓRCZYCH POMYSŁÓW ORAZ RADOŚCI Z TWORZENIA!
Konkurs trwa do: 2013-05-13, 00:00
wpis edytowano 2013-04-04, 09:11