Majowa łąka - ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

Majowa łąka - ogólnopolski konkurs plastyczny

Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym - "Majowa łąka"

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
"Majowa łąka"

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu.

2. Celem konkursu jest kształtowanie i rozbudzenie wyobraźni dziecka oraz rozwijanie zainteresowań twórczych.

3. Tematem konkursu jest majowa łąka (kwiaty, trawy, owady, motyle itp.)

4. Warunki uczestnictwa:
-konkurs ma charakter otwarty – uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3 - 6 lat.
-technika prac – dowolna - przestrzenna.
-jury powołane do rozstrzygnięcia konkursu będzie oceniać prace w 2 kategoriach wiekowych:
dzieci – 3 - 4 letnie
dzieci – 5 - 6 letnie
-każdy uczestnik może dostarczyć dowolną ilość indywidualnych prac plastycznych
-praca musi zawierać zawieszkę – umocowaną za pomocą tasiemki z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, wiek, imię i nazwisko nauczyciela, nazwę i adres przedszkola.

5. Kryterium oceny prac: pod uwagę będą brane przede wszystkim oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.

6. Termin składania prac: do 13 maja 2013 roku.

7. Miejsce składania prac:

ul. Franciszkańska 19
41–200 Sosnowiec

8. Ogłoszenie wyników nastąpi do 22 maja 2013 r.

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

10. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy. Poprzez podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego nazwiska na stronach internetowych gdzie umieszczono informacje o konkursie.

11. Dyplomy otrzymują laureaci konkursu. Nauczycieli chcących otrzymać podziękowanie za udział w konkursie prosimy o przysłanie zaadresowanej koperty zwrotnej (A4) zawierającej nazwisko nauczyciela i adresu placówki wraz ze znaczkiem wg aktualnego cennika Poczty Polskiej.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ŻYCZYMY TWÓRCZYCH POMYSŁÓW ORAZ RADOŚCI Z TWORZENIA!
04.04.2013
Beata Ambroży