Makaronowe Fantazje - konkurs ogólnopolski

Cele konkursu:

1. Promowanie twórczości dziecięcej
2. Rozwijanie wyobraźni
3. Rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych ciekawych materiałów i technik plastycznych)

Regulamin konkursu:
  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3- 6 lat
  • Technika prac: dowolna
  • Format: praca przestrzenna
  • Kryteria oceny:

- oryginalność
- pomysłowość
- walory artystyczne
- materiał użyty do wykonania prac.

• Na konkurs można nadesłać maksymalnie 2 prace z jednego przedszkola.
  • Zgłaszane prace powinny zawierać umieszczoną z przodu metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela lub rodzica pod kierunkiem którego została wykonana praca.
  • Zgoda rodzica lub opiekuna na udostępnianie pracy w szerszym środowisku. Zgodę prosimy umieścić wraz z metryczką do wykonanej pracy.
  • Termin nadsyłania prac: 15 listopad 2012r.
  • Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać (dobrze zabezpieczone) na adres organizatora:
Przedszkole Miejskie Nr 40
w Sosnowcu
ul. Gwiezdna 16 d
nr tel: 32-263-32-72
e-mail : p40@sosnowiec.edu.pl
  • Rozstrzygnięcie konkursu: 30. listopada 2012r.
  • Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów zostaną opublikowane na stronie placówki, facebooku oraz na www.blizejprzedszkola.pl
  • Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.
  • Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.
  • Prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Przedszkolu Miejskim Nr 40 w Sosnowcu.
  • Nauczycieli chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie zaadresowanej kopert zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.
  • Nadesłanych prac nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania nadesłanych prac w celu promocji konkursu i placówki.
  • Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych.

Oświadczenie

Wyrażam zgodę na przetworzenie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz publikacji.

Data i podpis....................

Organizatorzy: