"Maluchy, średniaki i starszaki to bezpieczne przedszkolaki" - ogólnopolski konkurs plastyczny  undefined

Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu
zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym
pod patronatem: Prezydenta Miasta Radomia
"MALUCHY, ŚREDNIAKI I STARSZAKI TO BEZPIECZNE PRZEDSZKOLAKI"

Celem konkursu jest:
-dążenie do ograniczenie ilości niebezpiecznych zdarzeń
z udziałem dzieci,
-rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3-6 lat oraz dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych powyżej wymienionego wieku objęte edukacją przedszkolną;

2. Kryteria oceny prac: samodzielność, walory artystyczne, estetyka, zgodność z tematem;

3. Prace należy wykonać w formacie A4, dowolną techniką plastyczną (płaską). Z jednej placówki przedszkolnej mogą wpłynąć maksymalnie 3 prace.

4. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę umieszczoną na odwrocie pracy: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwa i adres placówki wraz z telefonem oraz imię i nazwisko opiekuna.

5. Prace należy przesyłać do dn. 31 marca 2013 r. z dopiskiem "Konkurs plastyczny" na adres:

ul. Batalionów Chłopskich 18
26-600 Radom

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 kwietnia 2013 r. Wyniki będą ogłoszone na stronie internetowej: www.blizejprzedszkola.pl, www.radom.pl, www.cozadzien.com.pl, www.przedszkole19.radom.pl

7. Laureatów konkursu wyłoni komisja powołana przez organizatora. Dyplomy i upominki będą przesłane pocztą.

8. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów.
13.02.2013
Jola Siwak