"Mamo! Tato! Baw się z nami jesiennymi darami"- jesienny konkurs o tematyce ekologicznej undefined

Cele konkursu:

- Rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.
- Kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą.
- Wzmacnianie więzi rodzinnych i emocjonalnych między dziećmi a rodzicami/opiekunami.

Warunki uczestnictwa:

* Konkurs adresowany jest do dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 101 przy JW 4653 w Siemirowicach oraz ich rodziców.
* W konkursie wezmą udział prace plastyczne wykonane z darów jesieni dowolną techniką.
* Każdy uczestnik – rodzina – może udostępnić na potrzeby konkursu tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną.
* Prace dostarczone po terminie nie będą zakwalifikowane do konkursu.
* Dostarczone prace pozostaną do dyspozycji organizatora.

Termin:

- Prace konkursowe należy składać u nauczycielek grup wraz z nazwą pracy, którą należy przylepić na odwrocie lub spodzie pracy.
- Prace powinny być dostarczone od 1. do 4. października 2012 roku.

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród:

* Prace konkursowe zostaną komisyjnie ocenione w piątek 5. października 2012r.
* Oceny prac oraz wyłonienie laureatów dokona komisja powołana przez organizatora.
* Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody i wyróżnienia.
* Każdy uczestnik konkursu (dziecko) otrzyma dyplom za udział.

Organizator: Liliana Kubik i Ewelina Zdziebko – nauczycielki grup I i II
Opiekun konkursu: Marzena Grzanka – dyrektor przedszkola oraz Rada Rodziców przy Przedszkolu Nr 101 w Siemirowicach.
25.02.2013
Ewelina Zdziebko