"MÓJ ULUBIONY INSTRUMENT MUZYCZNY"- OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO - MUZYCZNY

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO - MUZYCZNEGO "MÓJ ULUBIONY INSTRUMENT MUZYCZNY"

Dnia 12.11.2013 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego "MÓJ ULUBIONY INSTRUMENT MUZYCZNY"

Oto lista laureatów konkursu:

I MIEJSCE:
"Perkusja", Martyna Świt lat 6, Przedszkole Gminne nr1 Więcbork

II MIEJSCE:
"Skrzypce", Felicja Dzidowska lat 5, KIDZCORNER "W Stumilowym lesie"

III MIEJSCE:
"Czarodziejski bębenek", Maria Masłowska lat 4, Samorządowe Przedszkole w Zegrzu

WYRÓŻNIENIA:
"Fortepian Damiana", Damian Leśniowski lat 5, Przedszkole nr 12 Mysłowice

"Gitara", Paulina Tracz lat 3, Przedszkole Publiczne "Bajkowe Wzgórze" w Skrzyszowie

"Kolorowa Gitara", Karolina Sidorowska lat 4, Anna Sękala lat 4, Oliwia Dąbrowska lat 4, Publiczne Przedszkole przy Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Serdecznie gratulujemy. Podziękowania i dyplomy zostaną przesłane pocztą
Konkurs trwał do: 2013-10-31, 23:59
Ogólnopolski konkurs plastyczno - muzyczny
"Mój ulubiony instrument muzyczny”
organizowany przez Miejskie Przedszkole Nr 50
w Sosnowcu
Miejskie Przedszkole Nr 50 w Sosnowcu ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat do ogólnopolskiego konkursu plastyczno - muzycznego pt. „Mój ulubiony instrument muzyczny.”
Zapraszamy nauczycieli do podzielenia się swoim talentem i wykonania wraz z wychowankami przestrzennej pracy plastycznej - oryginalnego instrumentu muzycznego.
Technika wykonania instrumentu jest dowolna . Jedynie obowiązuje forma przestrzenna.
Warunki konkursu:
Wykonane instrumenty muzyczne powinny zawierać przypiętą metryczkę: nazwa instrumentu, imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób.
Komisja powołana przez organizatorów konkursu wyłoni laureatów I, II i III miejsca
Instrumenty oceniane będą pod względem pomysłowości oraz estetyki wykonania.
Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy, opiekunowie podziękowania.
Lista nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na stronie www.przedszkolowo.pl a także na stronie internetowej naszego przedszkola www.p50.eys.pl
Termin składania prac upływa z dniem 31 października 2013 r. (decyduje data dotarcia przesyłki do organizatora).
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 listopada 2013 r.
Prace należy wysłać na adres organizatora:
Miejskie Przedszkole Nr 50
ul. Franciszkańska 19
z dopiskiem „Instrument muzyczny”
Prace konkursowe nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

Konkurs trwa do: 2013-10-31, 23:59