MÓJ WŁASNY ANIOŁ - VI edycja  undefined

MÓJ WŁASNY ANIOŁ - VI edycja

"MÓJ WŁASNY ANIOŁ"

"Mama powiedziała mi, że każdy ma swojego anioła, że każdy ma i będzie go miał"
Ryszard Riedel

REGULAMIN VI EDYCJI KONKURSU:

I. Organizator konkursu: Przedszkole Miejskie Nr 11 w Będzinie

II. Cele konkursu:

- inspirowanie do pracy twórczej;
- rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi;
- rozbudzanie fantazji;
- popularyzacja działań plastycznych.

III. Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych
Grupa I : 3-4 lata
Grupa II: 5-6 lat

2. Na konkurs można zgłosić maksymalnie 2 prace z jednej placówki, po jednej pracy dla każdej kategorii wiekowej.

3. Technika wykonania oraz format prac A4 płaska.

4. Zgłaszane prace powinny być opisane na odwrocie wydrukiem komputerowym i zawierać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca, numer telefonu, e-mail.

5. Prace nieopisane nie zostaną dopuszczone do oceny przez jury.

IV. Terminy:

1. Prace konkursowe z dopiskiem "Mój własny anioł", należy przesyłać lub dostarczyć osobiście do 31 stycznia 2016r. na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 11
ul. Podłosie 10
42-500 Będzin

2. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 lutego 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej http://blizejprzedszkola.pl/.

V. Ocena i nagrody.

1. Oceny nadesłanych prac dokona niezależnie powołane przez organizatorów jury.

2. Ocenie będą podlegać:
- umiejętność uchwycenia tematu,
- twórcza postawa autora,
- estetyka wykonania.

3. Nagrodzone będą trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Laureaci otrzymają dyplomy i drobne upominki przesłane pocztą.

4. Nauczycieli chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o dołączenie zaadresowanej koperty A4 z naklejonym znaczkiem pocztowym.

5. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.

VI. Podsumowania końcowe.

1. Nadesłane w terminie prac spełniających warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika "Regulaminu konkursu".

2. Nadesłane prace nie będą zwracany, zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystania w celu promocji konkursu.

3. Więcej informacji o konkursie w Przedszkolu Miejskim Nr 11 w Będzinie, e-mail [email protected]

4. Informacji na temat konkursu udziela mgr Aneta Jędruch
Serdecznie zapraszamy!