Moja Pani z Przedszkola- konkurs plastyczny undefined

Moja Pani z Przedszkola- konkurs plastyczny

Ogłaszamy konkurs plastyczny z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Zadanie polega na wykonaniu za pomocą dowolnej techniki plastycznej, portretu wybranego lub ulubionego pracownika naszego przedszkola. Rysunki mogą przedstawiać nie tylko panie wychowawczynie, ale też panią logopedkę lub pedagog, panią od angielskiego, panie sprzątające i kucharki, panią sekretarz, dyrektor czy naszego rodzynka- Pana konserwatora Józefa;) Ważne aby obrazki były wykonane samodzielnie przez dzieci! Podpisane prace konkursowe można składać do 11.10 ( środa) u wychowawczyń. Na wszystkch artystów czekają nagrody a najpiękniejsze portrety zostaną zaprezentowane w naszej przedszkolnej galerii. Zachęcamy dzieci do udział w zabawie.
Małgorzata Motała