Dzień Zdrowia

Moja rodzina wypoczywa – ogólnopolski konkurs plastyczny

Miejskie Przedszkole nr 2 im. J. Brzechwy w Żarach
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym pod hasłem:
"Moja rodzina wypoczywa"

Cele konkursu:
-Propagowanie rodzinnego, aktywnego wypoczynku.
-Kształcenie umiejętności wyrażania dziecięcych przeżyć w formie plastycznej.
-Rozwijanie inwencji twórczej i fantazji dzieci.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci 3–6-letnich.

2. Technika wykonania prac dowolna, prace płaskie, format max A3.

3. Ilość prac z jednej placówki: dowolna.

4. Na konkurs można złożyć tylko prace indywidualne, wykonane w przedszkolu lub domu pod kierunkiem rodziców.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę, adres, e-mail, telefon placówki oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca. Metryczkę prosimy zamieścić z tyłu pracy.

6. Prace konkursowe z dopiskiem "Konkurs plastyczny" należy przesłać (liczy się data stempla pocztowego) lub dostarczyć do dn. 10. 05. 2013 na adres:

Miejskie Przedszkole nr 2 im J. Brzechwy w Żarach
ul. 1-go Maja 3
68–200 Żary
tel. 68 374-36–59

7. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

8. Nagrodzonych zostanie pięć pierwszych miejsc w dwóch kategoriach wiekowych. Nauczyciele otrzymają podziękowania.
I kategoria - dzieci w wieku 3–4 lat.
II kategoria – dzieci w wieku 5–6 lat.

9. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorki.

10. Zwycięskie przedszkola zostaną powiadomione o wynikach telefonicznie lub e-mailem. Laureaci i uczestnicy zamiejscowi nagrody i dyplomy otrzymają pocztą.

11. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.

12. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz nauczycieli pod kierunkiem, których została wykonana praca. Dane osobowe uczestników i nauczycieli będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzcy.

Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu:
Marzena Śmigaj, Ewa Knop.

Konkurs trwa do 10. 05. 2013 r.
15.04.2013
Marzena Śmigaj