Moja ulubiona postać bajki

Dnia 28 listopada nastąpiło wyłonienie zwycięzców konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona postać z bajki”. Celem konkursu było: rozwijanie uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej i kreatywności, propagowanie czytania dzieciom bajek i baśni, popularyzowanie twórczości literackiej wśród dzieci. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 4-6 letnich, wzięło w nim udział 17 dzieci. Komisja wyróżniła i nagrodziła 6 prac, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki.
Konkurs trwał do: 2018-10-31, 00:00
Miejskie Przedszkole nr 10 "Bajka" w Żarach ogłasza konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki".
Celem konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej, kreatywności oraz propagowanie wspólnego czytania bajek i baśni.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ulubioną postać z bajki. Format pracy A4, technika dowolna płaska. Dopuszczalna jest mała pomoc rodzica. Prace należny dostarczyć do 31 października 2018r.
Konkurs trwa do: 2018-10-31, 00:00
wpis edytowano 2018-10-29, 20:10