NA WIOSENNĄ NUTĘ undefined

NA WIOSENNĄ NUTĘ

W sobotę 11 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Wiosennej "NA WIOSENNĄ NUTĘ". Celem konkursu było wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków i umożliwienie im prezentacje swoich umiejętności, promocja dziecięcej twórczości oraz propagowanie wartości, jakie niesie ze sobą realizacja wspólnych przedsięwzięć rodzinnych.
W konkursie wzięło udział 25 przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Dzieci prezentowały piosenki o tematyce wiosennej. Była elegancja i trema, a także szczery uśmiech oraz prawdziwa radość śpiewania. Przygotowane rekwizyty i stroje dodatkowo upiększyły wiosenne występy. Wspaniała publiczność nie żałowała braw, dodając wokalistom odwagi. Jury po burzliwej dyskusji postanowiło obdarować wszystkich małych artystów dyplomami z wyróżnieniem oraz nagrodami rzeczowymi.
Konkurs Piosenki Wiosennej już za nami. Przyniósł on nam wiele niezapomnianych wrażeń. Dzieciom gratulujemy odwagi i pięknych prezentacji i życzymy wielu dalszych sukcesów wokalnych.
14.04.2015