Najciekawsza Ozdoba Choinkowa - konkurs wewnątrzprzedszkolny undefined
Boże Narodzenie

Najciekawsza Ozdoba Choinkowa - konkurs wewnątrzprzedszkolny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i rodziców "Najciekawsza ozdoba choinkowa"

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie Nr 77 w Łodzi

2. Celem konkursu jest:
• Zainteresowanie dzieci tradycjami i symboliką związaną ze Świętami Bożego Narodzenia
• Rozwianie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej
• Wspieranie więzi rodzinnych łączących dzieci i ich rodziców poprzez umożliwienie im wspólnego tworzenia.

3. Konkurs jest adresowany do dzieci oraz ich rodziców. Spośród wszystkich uczestników wyłonimy 3 autorów najciekawszych prac.

4. Na konkurs każdy uczestnik może dostarczyć maksymalnie jedną ozdobę choinkową.
• Ozdoba choinkowa – wielkość i waga muszą umożliwiać zawieszenie jej
na choince (ozdoba musi posiadać sznurek do jej zawieszenia), praca musi być przestrzenna tj. wykończona z każdej strony.

5. Zgłoszenie prac następuje poprzez osobiste dostarczenie ich do przedszkola na ręce pani dyrektor Mirosławy Wołujewicz, bądź nauczycielki Ilony Leskiej - Bednarek do dnia 10 grudnia 2012 r.

6. Każda praca musi mieć przymocowaną metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autorów, grupę przedszkolną.

7. Każda zgłoszona praca staje się własnością organizatora konkursu.

8. Kryteria oceny prac: samodzielność wykonania, nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, staranność wykonania, ogólne wrażenie artystyczne.

9. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 14 grudnia 2012 r. podczas uroczystości Jasełkowej. Dla uczestników przewidziane są dyplomy i nagrody.

10. Zgłoszone ozdoby zostaną powieszone 14 grudnia 2012 r. na choince przedszkolnej.

11. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej http://pm77lodz.przedszkolowo.pl/konkursy/ oraz na tablicy informacyjnej przedszkola.
27.11.2012
Agata Świebodzińska