NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału
w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ
organizowanym w naszym Przedszkolu
w dniach od 27.11 – 15.12.2017r.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA"
ZORGANIZOWANEGO PRZEZ PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
W MAŁOGOSZCZU

Cele konkursu:
inspirowanie do wspólnej aktywności twórczej dziecka z rodzicami.
kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci i rodziców.

1. Organizatorem konkursu plastycznego jest Przedszkole Publiczne w Małogoszczu.
2. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Małogoszczu wraz z rodzicami.
3. Rodzaj pracy-praca przestrzenna, technika dowolna (stroik, aniołek, Mikołaj,choinka, bombka itp.)
4. Prace konkursowe wykonane w domu należy składać od 27.11.2017r. (poniedziałek) do 15.12.2017r. (piątek) u nauczycieli w grupach;zostaną one wyeksponowane w holu budynku Przedszkola i pozostają do dyspozycji organizatorów konkursu.
5. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
6. Powołana Komisja oceniać będzie: pomysłowość, estetykę wykonania, różnorodność zastosowanych środków plastycznych, nawiązanie do tradycji świątecznych.
7. Organizatorzy konkursu przewidują dla laureatów dyplomy i nagrody rzeczowe
za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 21.12.2017r
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn