Nasza Polska "Biało-Czerwona" undefined

Nasza Polska "Biało-Czerwona"

Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Wilczopolu-Kolonii serdecznie zapraszają dzieci w wieku przedszkolnym do udziału
w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"NASZA POLSKA BIAŁO-CZERWONA"

Celem konkursu jest:
• wspomaganie rozwoju społeczno-patriotycznego dzieci ze szczególnym uwzględnieniem dziecięcych form plastycznych
• budowanie wrażliwości na piękno ojczystej przyrody, szacunku do symboli narodowych, tradycji i kultury polskiej
• wzmacnianie wiary we własne możliwości
• rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych dzieci
• pobudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci

Organizator konkursu:
w Wilczopolu-Kolonii
Wilczopole-Kolonia 97

REGULAMIN KONKURSU :

• Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.
• Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3 – 4 letnie oraz 5 – 6 letnie.
• Tematem pracy jest szeroko pojęta Polska - nasza ojczyzna oraz symbole narodowe. Utrzymana w kolorystyce biało – czerwonej.
• Technika wykonania prac –płaska, dowolna, (bez materiałów sypkich).
• Format A3 lub A4
• Każda praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę:
a) imię i nazwisko, wiek autora pracy,
b)nazwa i dokładny adres placówki wraz z numerem telefonu
c)e-mail placówki
d)imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca,
e) podpisane przez rodzica oświadczenie (załącznik nr 1)
• Każde przedszkole biorące udział w konkursie może przesłać max 2 prace.
• Prace konkursowe będą oceniane przez niezależne Jury powołane przez organizatora.
• Komisja Konkursowa, oceniając prace, weźmie pod uwagę następujące kryteria:
• samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem , oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość.
• W konkursie przyznane zostaną: I, II i III miejsce w kategorii dzieci 3 - 4-letnich oraz I, II i III miejsce w kategorii dzieci 5 - 6-letnich, a także wyróżnienia.
• Dyplomy i upominki dla zwycięzców oraz podziękowania dla opiekunów nagrodzonych dzieci zostaną przesłane pocztą.
• Każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział w konkursie a nauczyciele podziękowania w wersji elektronicznej.
• Prace należy przesyłać pocztą w terminie do 06 kwietnia 2018 r. na adres:

Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wilczopolu-Kolonii
Wilczopole-Kolonia 97
z dopiskiem "Konkurs plastyczny"

• Nadsyłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację i przetwarzanie danych osobowych dziecka i nauczyciela na potrzeby wyżej wymienionego konkursu. Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora.
• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca kwietnia 2018 r. a wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola www.wilczopole.przedszkolowo.pl oraz na www.blizejprzedszkola.pl.
• Nauczyciele odpowiedzialni za konkurs:
Katarzyna Wójcik, Jolanta Sawicka, Agnieszka Błaziak,
Kontakt: [email protected]

Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu ciekawych pomysłów!

31.03.2018
Katarzyna Wójcik