Konkursy

Nie wysłałeś pracy na konkurs

Nie wysłałeś pracy na konkurs "Rodzina razem" ? Masz jeszcze szansę!

Rysunek, wyklejanka, zdjęcie, komiks, krótki film a może inna forma plastyczna? Pokaż jak spędzasz czas z najbliższymi. Do 15 maja 2020 r. można zgłaszać prace do konkursu „Rodzina razem”. Do wygrania nagrody rzeczowe.

Konkurs ogłoszony przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego skierowany jest do wszystkich mieszkańców regionu. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Konkurs zakłada wyłonienie jednego laureata oraz przyznanie dwóch wyróżnień na poziomie każdego z powiatów. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe takie jak: aparaty fotograficzne, gry planszowe, książki czy tablety.

Udział w konkursie polega na przesłaniu pracy plastycznej w dowolnej technice lub filmu, ilustrujących wspólnie spędzany czas z rodzinną zgodnie z tytułem konkursu „Rodzina razem”. Prace konkursowe należy przesyłać do 15 maja 2020 r. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, z dopiskiem „Konkurs”. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data stempla pocztowego.

Szczegóły i regulamin konkursu:

http://www.rops.wzp.pl/aktualnosci-rops/konkurs-marszalka-wojewodztwa-zachodniopomorskiego-rodzina-razemKonkurs trwa do: 2020-05-15, 00:00
wpis edytowano 2020-05-08, 09:36
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.