Oblcza dziecka- ogólnopolski konkurs plastyczny

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie :-) Jury miało ogromny problem z wyborem najpiękniejszych prac, dlatego postanowiliśmy przyznać 3 nagrody główne dla placówek. Oto wyniki:

I miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w CPiA w Karpaczu. Nagrody otrzymują: Adrianna Wypchło, Maja Hospod, Natalia Mielczarek, Bruno Kuczma, Anna Kaczmarczyk.

II miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu. Nagrody otrzymują: Oliwia Dąbrowska, Natalia Partyńska, Paulina Partyńska, Kamila Szczęsna, Hanna Borecka.

III miejsce: Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej w Częstochowie. Nagrody otrzymują: Aleksandra Maligłówka, Wiktoria Znojkiewicz, Amelia Galon, Natalia Słomka.

Przyznaliśmy również dwa wyróżnienia. Nagrody wędrują do Agnieszki Klepackiej z Miejskiego Przedszkola "Słoneczna Ósemka" w Ełku oraz do Olivki Wyżykowskiej z Przedszkola Samorządowego nr 28 w Kielcach.
13.05.2013
Magdalena Wójcik-Kliber