Konkursy

• WYNIKI KONKURSU NA MINI- ALBUMIK O JANIE PAWLE II Nagrodzone dzieci to: -Franek N. (grupa maluszków) -Julka Sz.(grupa maluszków) -Dawidek J. (grupa starszaków) Nagrody i dyplomy będą wręczone na końcu roku szkolnego.

2017-10-17, 19:20 monika pstrąg
  • W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Urząd Miasta Tarnowa pt. "Przedszkolaki segregują odpady"- za przygotowanie interesującej pracy, dzieci otrzymały dyplom i upominki.

2017-10-15, 22:40 Anna Wolak
  • Wyniki konkursu na jesienne drzewo: Maluszki: I miejsce: Hania Cz. Karolinka M. Starszaki: I miejsce: Asia T. Kamilka K. Piotruś Krzyś II miejsce: Gabrysia M. Nagrody i dyplomy będą wręczone na końcu roku szkolnego.

2017-10-15, 19:22 monika pstrąg
  • Wyniki konkursu na jesienne przebranie: Maluszki: I miejsce: Jagódka Julka Franek Karolinka M. Adaś Hania Cz. Maja W. Nikodem II miejsce: Nikolka Anielka T. Maciek Starszaki: I miejsce: Kamilka K. II miejsce: Natalka Amelka N. Asia T. Oskarek III miejsce: Fabianek Piotrek S. Lenka Gabrysia M. Nagrody i dyplomy będą wręczone na końcu roku szkolnego.

2017-10-15, 19:19 monika pstrąg
  • Wyniki konkursu na wiersz o tematyce jesiennej: Grupa starsza: I miejsce: Amelka N. Oskarek M. Asia T. Lenka II miejsce: Kamilka K. Gabrysia M. Natalka M. Gabrysia T. Oliwka H. Kacperek K. Zuzia F. III miejsce: Kacperek F. Fabianek Grupa młodsza: I miejsce: Hania Cz. Nikodem Franek II miejsce: Maja W. Filipek H. III miejsce: Hania J. Tymek Karolinka W. IV miejsce: Maciek Nagrody

2017-10-15, 19:13 monika pstrąg
  • Zapraszamy wszystkich przedszkolaków do udziału w konkursie plastycznym na "Najpiękniejsze jabłko"-forma przestrzenna.Prace należy wykonać dowolnie wybraną techniką plastyczną i dostarczyć do organizatorów do 13.10.2017r. Organizatorzy:Aneta Klucznik,Lidia Szkudlarek,Małgorzata Dżoń

2017-10-10, 17:51 Aneta Klucznik
  • ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW Z SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 144 DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "JESIENNE INSPIRACJE". Szczegóły na plakacie.

2017-10-09, 17:44 Małgorzata Kosakowska
  • Rodzic wraz z dzieckiem (w domu) wykonuje 1 warzywną kukiełkę, podpisuje ją i dostarcza wychowawcy do 16.10.2017 do godz 9.00. Kukiełki dostarczone później nie będą oceniane. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w trakcie ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA

2017-10-09, 16:24 Elżbieta Olejnik
  • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z cyklu: " Razem z Mamą, razem z Tatą" Prace na temat: "Kolory Jesieni" oddajemy do 11 paźdzernika w swojej grupie, technika wykonania i wielkość prac dowolna, liczy się radość ze wspólnych działań Dziecka z Rodzicami. ŻYCZYMY FANTASTUCZNEJ ZABAWY :-)