Konkursy

• Biblioteka szkolna zaprasza dzieci do udziału w konkursie na kartkę walentynkową. Technika dowolna. Termin oddawania prac:13.02.17 Zapraszamy!

2017-02-03, 18:29 Anna Pera
  • Celem konkursu było zwrócenie uwagi na bezpieczne zabawy zimą. Na konkurs wpłynęła tylko jedna praca chłopca z grupy III - Igora K., któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy :) Gratulujemy nagrody!!!

2017-02-01, 23:00 Natalia K
  • Zapraszamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców do udziału w konkursie plastycznym - Ja i komputer.

2017-02-01, 21:05 Iwona Piotrowska
  • „PORTRET MISIA USZATKA” Regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Portret Misia Uszatka” organizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 8 im. Misia Uszatka –Przyjaciela Przyrody w Żarach z okazji zbliżających się 60-tych urodzin Misia Uszatka dla dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej

• Na konkurs wpłynęła tylko jedna praca dziewczynki z grupy III - Amelii Chmielewskiej, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy :) Gratulujemy nagrody!!!

2017-01-30, 17:39 Ewelina L
  • Fundacja "Jak Pies z Kotem" ogłosiła konkurs plastyczny. Temat pracy "Zwierzęta naszymi przyjaciółmi". Zachęcamy dzieci z przedszkola do udziału w konkursie.

2017-01-26, 11:39 Elżbieta Żołędowska
  • Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez nasze przedszkole. Proszę zapoznać się z regulaminem (w załączniku)

2017-01-25, 13:27 Michalina Przewoźnik
  • Zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami do udziału w przedszkolnym konkursie nt. „Mój przyjaciel pies”. Cele: - rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej - doskonalenie sprawności manualnej Kategorie wiekowe: - dzieci starsze – 5-6 – latki - dzieci młodsze – 3-4 – latki Zasady uczestnictwa: 1. Konkurs przeznaczony

2017-01-23, 12:59 Żaneta Klimek
  • Szkoła Podstawowa Nr 10 zaprosiła "Słoneczka" do konkursu kaligraficznego. Wzięły w nim udział: Magdalena Płócienniczak,Amelia Kędzierska oraz Karolina Mazurek. Mistrzem kaligrafii III miejsca zostala Karolina Mazurek. Gratulacje!

2017-01-20, 23:11 Dorota Rafinska
  • W Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”, w którym udział wzięły: Karolina Mazurek (II miejsce) oraz Marcelinka Dębska (III miejsce). Występ był bardzo udany. Gratulujemy!!!

2017-01-20, 22:41 Dorota Rafinska
Wyświetl