"ODŻYWIAMY SIĘ SMACZNIE I ZDROWO"

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału
w konkursie plastycznym
ODŻYWIAMY SIĘ SMACZNIE I ZDROWO organizowanym w naszym Przedszkolu
w dniach od 29.01 - 27.02.2018 roku

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
"ODŻYWIAMY SIĘ SMACZNIE I ZDROWO"

Cele konkursu:
inspirowanie do wspólnej aktywności twórczej dziecka z rodzicami.
propagowanie zdrowego odżywiania wśród przedszkolaków
prezentacja plastycznej twórczości dzieci i rodziców.

1. Organizatorem konkursu plastycznego jest Przedszkole Publiczne w Małogoszczu.
2. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Małogoszczu wraz z rodzicami.
3. Rodzaj pracy-praca plastyczna, format A 4, technika dowolna (farby, kredki, pastele itp.)
4. Prace konkursowe wykonane w domu należy składać od 29.01.2018r. (poniedziałek) do 27.02.2018r. (wtorek) u nauczycieli w grupach; zostaną one wyeksponowane w holu budynku Przedszkola.
5. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
6. Powołana Komisja oceniać będzie: pomysłowość, estetykę wykonania, zgodność z tematem.
7. Organizatorzy konkursu przewidują dla laureatów nagrody rzeczowe . Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
8. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniach 28.02.2018 roku.

04.02.2018
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn