Konkursy

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWO – PLASTYCZNY  DLA PRZEDSZKOLI , ZERÓWEK  I  KLAS I-III „JUMP”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKOWO – PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI , ZERÓWEK I KLAS I-III „JUMP”

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu językowo - plastycznego 'JUMP'. Celem konkursu jest promowanie kreatywnego nauczania języka angielskiego w oparciu a aktywnośc twórczą dzieci. Dzieci doświadczą procesu powstawania książki oraz rozwiną umiejętnośc mówienia po angielsku. W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci od 3 do 9 rż. Zgłaszać się mogą przedszkola, szkoły, placówki kulturalne oraz rodzice. Prace nadsyłamy do 20 grudnia 2019 r. Każda placówka, która zgłosi min. 25 dzieci dostanie książkę "Poezja i Sztuka dla Kreatywności - Inspiracje" - nagrodzoną najwyższą nagrodą w Polsce za innowacyjność w nauczaniu języka angielskiego na skalę europejską : ELL 2016. Serdecznie zapraszamy :) Wszystkie informacje, regulamin, dokumenty oraz scenariusze dla nauczycieli dostępne są na stronie www.rzezucha.com w aktualnościach.
Konkurs trwa do: 2019-12-20, 23:59