Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Muzyczny - "WESOŁE INSTRUMENTY""

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy przestrzennej, przedstawiającej wybrany instrument muzyczny. Technika wykonania dowolna, liczy się pomysłowość i estetyka wykonania.

REGULAMIN:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.
2. Technika wykonania instrumentu jest dowolna . Jedynie obowiązuje forma przestrzenna.
3. Wykonane instrumenty muzyczne powinny zawierać przypiętą metryczkę: nazwa instrumentu, imię i nazwisko wykonawcy, wiek dziecka, adres, telefon, e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.
4. Każda placówka może zgłosić maksymalnie dwie prace.
5. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy. Prace oceniać będzie niezależne jury.
6. Instrumenty oceniane będą pod względem pomysłowości oraz estetyki wykonania
7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób.

Prace należy przesłać do 22 marca 2014 roku na adres:
Przedszkole Miejskie Nr 12
Ul. Królowej Jadwigi 7
05 – 120 Legionowo
tel. (022) 7745838
e-mail:[email protected]
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w kwietniu 2014 roku.
O dokładnym terminie rozstrzygnięcia laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Nadesłane i wyróżnione prace będą prezentowane na po konkursowej wystawie. Nadesłanych prac organizatorzy nie zwracają. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych prac w prasie, wydawnictwach promocyjnych i środkach masowego przekazu. Nauczyciele zgłaszający prace dzieci do konkursu odpowiadają za zgodę na publikowanie niezbędnych danych osobowych autorów prac oraz swoich. Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą odsyłane do uczestników konkursu.

03.02.2014
Renata Stępień