Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona bajka lub postać z bajki" undefined

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona bajka lub postać z bajki"

Przedszkole nr 1 w Myszkowie zaprasza do udziału

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

pt. "Moja ulubiona bajka lub postać z bajki"

pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa

Celem konkursu jest:
- doskonalenie umiejętności wyrażania swoich spostrzeżeń, wyobrażeń za pośrednictwem różnorodnych form plastycznych,
- rozwijanie zainteresowań czytelniczych
- umiejętność wykorzystywania różnorodnych technik i materiałów plastycznych
- rozwijanie inwencji twórczej dzieci

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 - 6 letnich.

2. Technika wykonania prac plastycznych dowolna (bez materiałów sypkich)

3. Format A-4

4. Placówka przedszkolna biorąca udział w konkursie może przesłać maksymalnie 2 indywidualne prace.

5. Każda praca powinna zawierać metryczkę (wykonaną techniką komputerową) umieszczoną z tyłu na środku (tytuł pracy, imię, nazwisko i wiek dziecka, adres przedszkola, numer telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca)

6. Prace należy przesłać na adres organizatora do dnia 13.03.2015r (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem "KONKURS"

7. Zgłoszenie prac do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

8. Spośród nadesłanych prac jury wybierze wyróżniające się samodzielnością oraz pomysłowością prace – I, II, III miejsce oraz wyróżnienia

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26.03.2015r

10. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.blizejprzedszkola.pl oraz na stronie www.przedszkolenr1.przedszkolowo.pl

11. Nagrody dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą.

12. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

13. Nauczyciele, którzy chcą otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie proszeni są o przesłanie zaadresowanej koperty ze znaczkiem.

Prace należy wysłać na adres organizatora:

ul. Sucharskiego 32
42-300 Myszków