Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh undefined

Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh

W roku szkolnym 2016/2017 przystąpiliśmy do szóstej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh". Tegoroczna edycja programu jest kontynuacją działań edukacyjnych z zakresu profilaktyki stomatologicznej wśród dzieci.
Dla przedszkoli uczestniczących w akcji oraz dla rodziców dzieci z tych placówek przygotowany został konkurs plastyczny "Uśmiech Dziecka", w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości prawie 40 000 zł!
Dzieci wraz z Rodzicami wykonują pracę dowolną techniką plastyczną i zdjęcie tej pracy umieszczają w galerii naszego przedszkola na stronie www.akademia-aquafresh
W przedszkolu zbieramy PARAGONY będące dowodem zakupu produktów Aquafresh.
W szatni znajduje się pudełko, do którego wrzucamy paragony opisane z tyłu danymi dziecka: imię i nazwisko oraz grupa.
W naszym przedszkolu dzieci myją zęby po obiedzie, może już czas wymienić im szczoteczkę na nową lub kupić nową pastę dla dziecka.
Tylko do 30 listopada do godz. 12:00 zbieramy paragony z zakupionymi produktami Aquafresh!
Im więcej punktów = paragonów tym większe szanse na wygraną dla dzieci z naszego przedszkola!
27.11.2016
Administrator Strony