PALMA I STROIK WIELKANOCNY XIII edycja undefined

PALMA I STROIK WIELKANOCNY XIII edycja

Organizator konkursu:

Przedszkole nr 326 "Chatka Skrzatka"
02-904 Warszawa ul. Bernardyńska 14
Cel konkursu:
1. Popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą;
2. Pogłębienie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej;
3. Stworzenie okazji do zaprezentowania umiejętności nauczycieli
i dzieci w kultywowaniu tradycji ludowych oraz przedstawienia różnorodnych pomysłów i technik wykonania palm wielkanocnych oraz stroików świątecznych.
Przedmiot konkursu:
1. Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy nauczycieli i dzieci z przedszkoli mokotowskich.
2. W konkursie biorą udział:
palmy o wysokości do 120 cm oraz stroiki świąteczne
( po jednej sztuce z każdej kategorii) z placówki.
3. Forma pracy – przestrzenna.
4. Technika prac dowolna.
5. Każda praca powinna być opatrzona tabliczką zawierającą informacje:
• numer i adres przedszkola,
• imię i nazwisko nauczyciela wspomagającego działania dzieci,
• grupa wiekowa.
Kryterium oceny prac
1. Kategorie oceny:
• sposób wykonania Palmy i Stroika,
• wykorzystanie materiałów,
• inwencja artystyczna i pomysłowość,
Jury może przyznać dodatkowe wyróżnienia w zależności od ilości i poziomu artystycznego prac
Założenia organizacyjne

1. Miejsce nadsyłania prac:
PRZEDSZKOLE NR 326 "CHATKA SKRZATKA"
02-904 WARSZAWA UL. BERNARDYŃSKA 14

2. Prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie do dnia 15.03.2015r. dzwoniąc do naszej placówki pod numer : (22)840-31-23 lub wysyłając sms. na numer 509-716-197 lub korzystając z adresu: [email protected]

3. Termin nadsyłania prac – do22.03.2019 r.

4. Wykonane prace zostaną ocenione przez niezależną komisję wyłonioną przez organizatorów w dniu 29.03.2019 r.

5. Wyniki konkursu będą podane na stronie internetowej:
chatka-skrzatka.przedszkolowo.pl w dniu 02.04. 2019 r.

6.Dnia 05.04.2019 r. o godz.1300 odbędzie się uroczyste wręczenie Dyplomów.
Na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród zapraszamy
Dyrektora Przedszkola biorącego udział w konkursie,
Nauczyciela oraz Dzieci -reprezentantów.

7. Prace nieodebrane 05.04.2019 r. przechodzą na własność Organizatora Konkursu.

8. Wszyscy uczestnicy konkursu – Przedszkola oraz nauczyciele opiekunowie prac – otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

9. Nadesłanie prac na konkurs stanowi jednocześnie deklarację, że osoba nadsyłająca pracę - posiada zgodę prawnego opiekuna autora prac na zamieszczenie pracy na profilu Organizatora Konkursu oraz jej publikowanie również dla celów reklamowych Konkursu oraz zapoznanie się z regulaminem Konkursu i przyjęcie jego warunków. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne tylko do prawidłowego przeprowadzenia i rozstrzygnięcia Konkursu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy wiele radości podczas twórczego działania.

03.03.2019
Nauczycielka Przedszkola