Piękno jesiennych łąk, pól i lasów - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny undefined

Piękno jesiennych łąk, pól i lasów - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej oraz Nadleśnictwo Kolbuszowa serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

TEMAT KONKURSU: "PIĘKNO JESIENNYCH ŁĄK, PÓL I LASÓW"

CEL KONKURSU:
-Kształtowanie wyobraźni plastycznej.
-Inspirowanej tematyką przyrodniczą.
-Popularyzowanie wiedzy o przyrodzie.
-Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne w różnych technikach i formach oraz materiałach.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich.

2. Technika wykonania prac dowolna.

3. Format – A4, orientacja pozioma.

4. Ilość prac z placówki – dowolna.

5. Termin nadsyłania prac – do 19.11.2011r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres organizatora:

36-100 Kolbuszowa
ul.Kolejowa 1
z dopiskiem "Konkurs"

6. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko autora lub autorów pracy, wiek dzieci, adres placówki, numer telefonu, adres e-mail, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego wykonana została praca (adres e-mail konieczny do otrzymania podziękowania). Metryczkę prosimy o przyklejenie z przodu pracy w prawym dolnym roku

7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz ich opiekunów.

8. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów; organizator zastrzega sobie prawo opracowania i publikacji prac według własnego uznania.

9. Nadesłane prace będą oceniane przez niezależne jury powołane przez organizatora konkursu, a decyzja jury o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia jest ostateczna.

10. W konkursie zostaną przyznane nagrody oraz wyróżnienia dla autorów najciekawszych prac. Wszystkie dzieci otrzymają dyplomy uczestnictwa, a nauczyciele podziękowania (w formie elektronicznej).

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 23.11.2012r. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora www.przedszkolny.blogspot.com. Zwycięskie i wyróżnione przedszkola zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mailem.

12. Wręczenie nagród nastąpi 26.11.2012 podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu.

Informacje można uzyskać wysyłając mail na adres:
16.10.2012
Aneta Konefał