Piękno mojego miasta - ogólnopolski konkurs literacki

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 15 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
UL. ZWIĄZKOWA 20
40-730 KATOWICE

TEL. (32)25-25-908
ZAPRASZA DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI DZIECI I NAUCZYCIELI
POD HASŁEM "PIĘKNO MOJEGO MIASTA"

1. CELE KONKURSU:
  • Budzenie zainteresowania dzieci własną miejscowością.
  • Kształtowanie umiejętności dostrzegania piękna i oryginalności swojego regionu.
  • Zapoznanie dzieci z zabytkami, budowlami charakterystycznymi dla miejscowości, w której mieszkają.
  • Pobudzanie wrażliwości literackiej i aktywności twórczej.
  • Rozbudzanie wyobraźni dzieci, zachęcanie do zabawy słowem.
  • Uświadamianie, że każdy może stworzyć coś niepowtarzalnego, swojego.

2. REGULAMIN KONKURSU:

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym( 4-6 lat) i ich nauczycieli.

• Konkurs polega na stworzeniu, wspólnie z nauczycielem rymowanki lub wiersza zachęcającego do odwiedzenia miejscowości, w której mieszkają dzieci.

• Każde przedszkole może nadesłać maksymalnie 3 teksty.

• Każdy tekst powinien mieć swój tytuł i zawierać na odwrocie metryczkę: imię i nazwisko, wiek dziecka, pełny adres, telefon placówki, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

• Za zajęcie I, II, III miejsca przewidziane są nagrody.

• Każde przedszkole otrzyma dyplom za udział w konkursie.

• Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu oraz umieszczeniem nadesłanych tekstów na stronie internetowej organizatora konkursu.

• Prace niezgodne z regulaminem i nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

• Prace należy nadsyłać do 10 maja 2013 na adres organizatora lub podany adres mailowy - konkursmiasto2013@interia.pl

3. REGULAMIN GŁOSOWANIA:

• Prace zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola: http://www.przedszkole15.edupage.org

• Każdy tekst oznaczony będzie kolejnym numerem.

• Głosując wybieramy 3 teksty. Każdemu przyznajemy od 1 do 3 punktów.

• Głosy należy wysyłać na podany adres mailowy (konkursmiasto2013@interia.pl). W treści proszę wpisać numery trzech wybranych tekstów i ilość przyznanych punktów każdemu z nich.

• Głosowanie będzie odbywać się w dniach od 17.05.2013 r. do 31.05.2013 r.

• Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora konkursu i na www.blizejprzedszkola.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie, życzymy wielu ciekawych pomysłów!!!
Konkurs trwa do: 2013-05-10, 00:00
wpis edytowano 2013-04-16, 08:48