Płynie Wisła, płynie - ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny undefined

Płynie Wisła, płynie - ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny

Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne "W Stumilowym Lesie" zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym pt. "Płynie Wisła, płynie..." - książeczka.

Zapraszamy do wykonania książeczki, której treść związana jest z tematyką Wisły. Np.: życie nad brzegiem rzeki, legendy, baśnie lub historie samodzielnie wymyślone przez dzieci. Książeczka powinna zawierać ilustracje i tytuł.

CELE KONKURSU:

-promowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie inwencji I kreatywności,
-poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, ciekawych materiałów i technik,
-poznawanie walorów regionów rzecznych.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat oraz klas początkujących szkół podstawowych,

2. Technika wykonania prac – dowolna,

3. Format prac – dowolny,

4. Prace należy przesłać na adres organizatora:

Polsko-Angielskie Przedszkole "W Stumilowym Lesie"
ul. Naprzełaj 5a,
03-092 Warszawa (Choszczówka)
z dopiskiem "Konkurs literacko-plastyczny"

5. Termin nadsyłania prac upływa w dniu 17.11.2012 r.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 21.11.2012 r.,

7. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola.

8. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: tytuł książeczki, imię I nazwisko dziecka, wiek dziecka, nazwę placówki I jej adres, imię I nazwisko opiekuna artystycznego,

9. Ilość prac z każdej grupy wiekowej – nieograniczona,

10. Nadesłane prace będzie można obejrzeć w Przedszkolu "W Stumilowym Lesie" oraz w Bibliotece Publicznej przy ul. Raciborskiej 20,

11. Prace będą oceniane w trzech grupach wiekowych:

I. 3-4 latki

II. 5-6 latki

III. dzieci klas początkujących szkół podstawowych

12. Oceny prac dokona niezależne jury; wszystkie przedszkolaki otrzymają pamiątkowe dyplomy, nauczyciele podziękowania, zaś autorzy najciekawszych prac nagrody ufundowane przez zaprzyjaźnionych z przedszkolem sponsorów.

13. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, a ich nadesłanie jest równoznaczne ze zgodą na publikację I ekspozycję.

Anna Skwarka - Dyrektor Przedszkola "W Stumilowym Lesie", tel. 697 202 508

Informacje o konkursie: