Konkursy

"Pocztówka z wakacji - czyli moje najpiękniejsze wakacje" - ogólnopolski konkurs plastyczny

Odział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej im Marii Konopnickiej
w Lipinach zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym:
"Pocztówka z wakcji – czyli moje najpiękniejsze wakacje"

Wszystkie dzieci wiedzą, że po wiośnie przychodzi lato a wraz z nim długo wyczekiwane wakacje. Czas zabaw, radości, wypoczynku. Zaprojektujcie i wykonajcie kartkę wakacyjną oddającą klimat i atmosferę ciekawych przygód oraz radosnego wypoczynku swoich wymarzonych wakacji.Do udziału w konkursie zapraszam okoliczne przedszkola.

Cele konkursu:
  • uwrażliwianie na piękno przyrody,
  • prezentowanie możliwości twórczych
  • rozwijanie zainteresowań plastycznych,
  • popularyzacja wiedzy o rodzajach aktywnego wypoczynku,
  • poznanie potrzeb w zakresie spędzania wolnego czasu w okresie wakacji,

Regulamin konkursu:

1. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku 4-6 lat.

2.Technika: farby plakatowe lub pastele; format prac A5 oprawiony w kolorowe passe–pastout.

3.Kryteria oceny:
  • pomysłowość
  • walory artystyczne (kolorowa praca)
  • samodzielność

4. Konkurs trwa do: 31.05.2013r.

5. Nadesłane prace będą oceniane przez niezależne jury powołane przez organizatora konkursu, a decyzja jury o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia jest ostateczna. W składzie jurry znajdą się:
  • Małgorzta Wodzyńska
  • Elżbieta Wnuk
  • Małgorzata Kobza
  • Anna Trzepińska

6. Prace będą oceniane w jednej kategorii wiekowej: 4-6 latki. Zostaną przyznane cztery miejsca oraz wyróżnienie. Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe (zabawki oraz przybory plastyczne)

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu w pierwszej połowie czerwca. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora http://misiaczki.przedszkolowo.pl. Zwycięskie i wyróżnione przedszkola zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mailem.

8. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców można odbierać tylko osobiście.

9. Każda praca powinna być opisana czytelnie na odwrocie następującymi danymi: imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko opiekuna, numer telefonu i e- mail, oraz tytuł pracy.

10.Każdy z uczestlików może oddać maxymalnie 2 prace, ilość uczestników z jednej placówki dowolna.

11. Prace na konkurs należy przesyłać na adres. organizatora:

Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej
Lipiny 14
lub dostarczyć osobiście do dnia 31 maja 2013 (decyduje data stempla)

Prosimy na opakowaniu koniecznie umieścić dopisek "KONKURS KARTKA WAKACYJNA".

Proszę o dokładne zapoznanie się z regulaminem.

Organizator konkursu:
Magdalena Krajewska