Podróże Lokomotywą Pana Tuwima - ogólnopolski konkurs plastyczny

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŁUKOWIE FILIA NR 3 oraz PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7 W ŁUKOWIE
zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.
"PODRÓŻE LOKOMOTYWĄ PANA TUWIMA"

Cele konkursu:
-zapoznanie dzieci z poezją dziecięcą Juliana Tuwima;
-zachęcanie dzieci do czytelnictwa;
-rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci inspirowanych literaturą dziecięcą;
-poznawanie nowych technik plastycznych oraz podejmowanie niestandardowych działań dla osiągnięcia zamierzonych celów w działalności plastyczno–konstrukcyjnej;

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-6 lat.

2. Format pracy A3- A4, technika dowolna.

3. Każda placówka może przysłać maksymalnie 3 prace (po jednej z każdej grupy wiekowej).

4. Zgłoszenie prac do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestniczących w konkursie dzieci i ich wychowawców.

5. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatorów z prawem do wykorzystania ich w celu promocji placówek i konkursu.

6. Nauczyciele pragnący otrzymać pisemne podziękowania proszeni są o dołączenie koperty ze znaczkiem i adresem zwrotnym.

7. Każda praca powinna posiadać metryczkę (opisaną komputerową) umieszczoną na odwrocie:
-imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka,
-nazwę i dokładny adres placówki z telefonem kontaktowym,
-imię i nazwisko nauczyciela.

TERMIN:

1. Prace należy przesłać do 29 marca 2013 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 7
OS. UNITÓW PODLASKICH 18
21-400 ŁUKÓW
z dopiskiem "KONKURS PLASTYCZNY"

2. Rozstrzygnięcie konkursu: 5 kwietnia 2013 r.

Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród:

1. Oceny prac dokona Komisja Konkursowa powołana przez organizatorów.

2. Spośród nadesłanych prac jury wybierze prace wyróżniające się pomysłowością i samodzielnością (3 nagrody główne i wyróżnienia).

3. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

4. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej: www.pm7.lukow.pl oraz www.biblioteka.lukow.pl.
07.03.2013
Elwira Stępniak