Portret Pani Wiosny - ogólnopolski konkurs plastyczny

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 11 W CHEŁMIE
OGŁASZA OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
pt: "PORTRET PANI WIOSNY"

I. Organizator konkursu: Przedszkole Miejskie Nr 11 w Chełmie.

II. Celem konkursu jest:

-rozbudzanie wrażliwości estetycznej dzieci;
-pobudzanie twórczej inwencji w sferze działalności plastycznej, wyobraźni i fantazji;
-radość z samodzielnego tworzenia.
-rozwój umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci;
- prezentacja talentów plastycznych

III. Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 5-latków i 6-latków.

2. Prace konkursowe należy wykonać indywidualnie. Każdy uczestnik może zgłosić tylko 1 pracę.

3. Na konkurs można zgłosić maksymalnie 2 prace z jednej placówki, po jednej pracy dla każdej kategorii wiekowej.

4. Technika wykonania oraz format prac A4 lub A5 forma płaska.

5. Zgłaszane prace powinny być opisane na odwrocie i zawierać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca, numer telefonu, e-mail.

IV. Terminy:

1. Prace konkursowe z dopiskiem "Portret Pani Wiosny" należy przesłać lub dostarczyć do 22 marca 2013. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 11
Al. Piłsudskiego 25 a
22-100 Chełm

2. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Przedszkolu Miejskim nr 11 w Chełmie.

3. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 26 marca 2013r.

V. Ocena i nagrody

1. Oceny nadesłanych prac dokona niezależnie jury powołane przez organizatorów konkursu.

2. Ocenie będą podlegać:
-umiejętność uchwycenia tematu,
-samodzielność
-twórcza postawa autora,

3. Nagrodzone będą trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Autorzy nagrodzonych prac otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

VI. Podsumowania końcowe

1.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów.

2. Dostarczone prace nie będą zwracane, zastrzegamy sobie prawo do ich wykorzystania w celu promocji konkursu.

3. Nauczycieli, chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie, prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.

4. Więcej informacji o konkursie w Przedszkolu Miejskim Nr 11 w Chełmie, pod nr telefonu: 82 565 60 28 oraz pod adresem e–mail [email protected]

5. W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt z p. Krystyną Łukasik.

Koordynator konkursu: Krystyna Łukasik

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia!
08.03.2013
Krystyna Łukasik