"POSTAĆ Z BAJKI" – ogólnopolski konkurs plastyczny undefined

"POSTAĆ Z BAJKI" – ogólnopolski konkurs plastyczny

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 34 W SOSNOWCU
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w konkursie plastycznym zorganizowanym pod hasłem:
"POSTAĆ Z BAJKI "

Cele konkursu;
Poznawanie bohaterów bajek .
Kształcenie umiejętności wyrażania dziecięcych przeżyć estetycznych w formie plastycznej.
Rozwijanie inwencji twórczej i fantazji dzieci.
Wzbogacenie doświadczeń plastyczno- technicznych dzieci.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs adresowany jest do dzieci 3-5-letnich.
2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie przestrzennej postaci bajkowej.
3. Ilość prac z jednej placówki: maksymalnie 2.
4. Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne, wykluczone są prace zbiorowe.
5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki( nr telefonu, e-mail) oraz imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca. Metryczkę prosimy zamieścić z przodu pracy .
6. Prace konkursowe należy przesłać wraz z poniżej zamieszczonym załącznikiem lub dostarczyć do dnia 30.11.2014 na adres:

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 34
UL H.SAWICKIEJ 1
41-216 SOSNOWIEC
TEL.32 294 73 01

7.Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność.
8.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 05.12.2014 r.

9.Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych. Nauczyciele otrzymają podziękowania, nagrody zostaną wysłane pocztą. Prosimy o dokładny adres placówki.

I kategoria – dzieci w wieku 3 - 4 lat.
II kategoria – dzieci w wieku 5 - 6 lat.

10.Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatorki.

11.Zwycięskie przedszkola zostaną powiadomione o wynikach telefonicznie lub e-mailem.

12.Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.

Osoby odpowiedzialne z przebieg konkursu: Edyta Morawiec, Anna Kalicka i Gabriela Garnek.

Akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych na potrzeby uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 34 w Sosnowcu, teraz i w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze. zm. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ww. ustawy jest Przedszkole Miejskie nr 34 z siedzibą w Sosnowcu 41 – 216 przy ul.Hanki Sawickiej 1. Zgłaszający ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia.
Wyrażam zgodę na publikację pracy mojego dziecka.

…………………………………………………………….
(Imię i nazwisko dziecka)

…………………………………………………………….
zgoda rodzica/opiekuna)