POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY undefined

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY

Informujemy, że prace plastyczne dzieci z naszego przedszkola zostały wysłane na konkurs. Organizatorami konkursu plastycznego pod hasłem "Oddychamy czystym powietrzem" jest Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w Wieliczce. Zakres tematyczny konkursu dotyczy korzyści wynikają z niepalenia tytoniu ,oraz życia w świecie wolnym od dymu tytoniowego.

Cele konkursu: Zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach. Promowanie wśród dzieci zachowań korzystnych dla zdrowia. Angażowanie Rodziców i opiekunów dzieci w promowanie korzyści wynikających z niepalenia.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej PSSE w Wieliczce w dniu 13.06.2017r.
06.06.2017
Krystyna Dybczak