Prezent pod choinkę - komórka to nie dla mnie

Zaprasza dzieci 5-, 6- letnie wraz z rodzicami
Do udziału w konkursie

pt. "PREZENT POD CHOINKĘ – KOMÓRKA TO NIE DLA MNIE".

Celem konkursu jest uwrażliwienie społeczne na problem uzależnienia dzieci od internetu i gier komputerowych.
• Rozwijanie wyobraźni w kierunku plastycznej interpretacji na temat prezentu pod choinkę
• Wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie technik plastycznych
• Aktywne i kreatywne spędzanie czasu wolnego z rodzicami
• Kształtowanie wrażliwości na piękno otaczającego nas świata

Uczestnik biorący udział w konkursie jest zobowiązany wykonać jedną pracę przestrzenną przy pomocy rodzica np.: kompozycje z zastosowaniem materiałów wtórnych, dotyczących kodowania bez sprzętu.

Na pracę konkursową złoży się:
• Praca przestrzenna wykonana z różnych materiałów wtórnych
• Imię i nazwisko autora pracy oraz imię rodzica
• Wypełnione załączniki.

Prace można składać do 18 grudnia 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23 grudnia 2020 roku. Prace prosimy składać do wychowawców grupy.

Uwaga! Oceny prac dokona komisja konkursowa biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem konkursu, poziom artystyczny pracy, oryginalność.
Dla każdego uczestnika konkursu przewidziane są nagrody.
Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z treścią artykułu Romana Lorensa ,,Uzależnienia dzieci od internetu i gier komputerowych" (załącznik nr 3)

W załączniku regulamin oraz dokumenty niezbędne przy dołączeniu do wykonanej pracy.
Monika Jurasik