PRZDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

"Mój przyjaciel Miś"
W związku ze zbliżającym się 25 listopada Światowym Dniem Pluszowego Misia
zapraszamy do udziału w międzyprzdszkolnym konkursie plastycznym pt.:

"Mój przyjaciel Miś"

Organizator: Zespół Szkół nr 3 W Częstochowie

Cele konkursu:
- upowszechnianie wśród dzieci Światowego Dnia Pluszowego Misia,
- inspirowanie do aktywności twórczej,
- promowanie talentów plastycznych dzieci.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 6 lat z terenu całej Częstochowy i okolic
2. Technika: dowolna, format pracy: A4.
3. Każda praca powinna zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon kontaktowy, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego)
4. Oceny nadesłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatora; oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.
5. Laureaci zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach wiekowych: : 3-4 latki, 5-6-latki.
6.O wynikach konkursu poinformujemy zwycięzców telefonicznie. 7. Prace pozostają do dyspozycji organizatorów, dostarczone prace nie będą zwracane, wyniki konkursu są ostateczne i nie przysługuje prawo do odwołania, uczestnik przekazuje organizatorowi prawa autorskie swojej pracy.
8. Uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań odbędzie się w przedszkolu.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych osób i opiekunów biorących udział w konkursie oraz na akceptację warunków regulaminu konkursu.

10. Termin nadsyłania/składania prac: od 20.10.2014r. do 21.11.2014 r. rozstrzygnięcie konkursu do 25.11.2014r.
11. Prace należy dostarczyć na adres Organizatora:

Zespół Szkół nr.3 ul.Rozdolna5
42-200 Częstochowa
tel.34/3617-139 z dopiskiem: Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Miś"

Koordynatorzy konkursu: Monika Łapaj, Katarzyna Żak
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr.tel 783- 673- 843
12.Nauczyciele chcący otrzymać podziękowania proszeni są o podanie adresu e-mail
21.10.2014
Katarzyna Żak