"Przedszkole moich marzeń" undefined

"Przedszkole moich marzeń"

Burmistrz Miasta Żary Danuta Madej i Radny Miejski Łukasz Matyjasek oraz Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 10 w Żarach zapraszają dzieci i rodziców do udziału w konkursie plastycznym - "Przedszkole moich marzeń".
W związku z planowaną przyszłym roku termomodernizacją naszego przedszkola, podczas której zostanie zmieniona zewnętrzna elewacja budynku prosimy o zaprojektowanie wraz z dziećmi zewnętrznego wyglądu naszego przedszkola. Prace konkursowe należy wykonać w formacie: A4 lub A3, techniką dowolną oraz dostarczyć do nauczycieli w poszczególnych grupach do 22.04.2016r. Na odwrocie pracy należy przykleić karteczkę z metryczką zawierającą: imię i nazwisko autora pracy. Planowane jest zorganizowanie wystawy. Zapraszamy!
07.04.2016
Jolanta Karska