Przedszkolny konkurs pt. "Moja kosmiczna gra planszowa". undefined

Przedszkolny konkurs pt. "Moja kosmiczna gra planszowa".

Kochane przedszkolaki!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie lub z pomocą rodziców wykonaną grę planszową pt. "Moja kosmiczna gra planszowa".

Cele konkursu:

• Pobudzanie dziecięcej wyobraźni i pomysłowości podczas projektowania i tworzenia gry planszowej (planszy, instrukcji oraz pionków).
• Kształcenie u dzieci myślenia matematycznego oraz zdolności logicznego rozumowania.
• Promowanie rodzinnego spędzania czasu wolnego i czerpania radości ze wspólnej aktywności twórczej.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców z wszystkich grup wiekowych z naszego przedszkola.
2. Tematyka gry - gra planszowa o treści związanej z kosmosem.
3. Technika wykonania prac jest dowolna, format również dowolny
4. Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej: tytuł, instrukcję, planszę oraz pionki do gry.
5. Każda gra zgłoszona w konkursie może być pracą wykonaną własnoręcznie lub z pomocą osób dorosłych.
6. Uczestnicy mogą wykonać i zgłosić do konkursu tylko jedną grę planszową.
7. Ocenie podlegać będzie: pomysłowość, staranność wykonania oraz estetyka pracy
8. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone, przewidziane są nagrody za I, II, III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4 latki oraz 5,6 latki
9. Termin składania prac konkursowych: prace prosimy składać po powrocie do przedszkola u pani Moniki lub pani Ewy.
10. Powołana komisja oceni wykonane gry i wyłoni zwycięzców
11. Rozstrzygnięcie nastąpi przy okazji zorganizowania Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.

Wykonane gry pozostaną w naszym przedszkolu i posłużą dzieciom do zabawy. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy miłej zabawy podczas tworzenia gry!

31.03.2020
Ewa Paruzel