RAZEM Z TOBĄ MATKO undefined

RAZEM Z TOBĄ MATKO

W naszym przedszkolu odbyło się przesłuchanie do I Powiatowego Przeglądu Pieśni Maryjnej i o Matce. Każdy z czterech wykonawców prezentował dwa utwory: jeden poświęcony Maryi i drugi-o matce związany tematyką Dnia Matki. Jury w składzie:dyrektor przedszkola-pani Anna Żak, nauczyciel rytmiki- pani Małgorzata Karazim oraz nauczyciel religii- pani Jadwiga Olczak. Po bardzo długiej naradzie do dalszego etapu jury wybrało dwie dziewczynki z gr.III Martynę Mierzejewską i z gr.V Zosię Zimnicką. Gratulacje należą się również dla Wiktorii Zielińskiej z gr. II i Oliwiera Szczura z gr.IV.Dzieci swoje utwory zaśpiewały na bardzo wysokim poziomie.Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do tego konkursu.
15.05.2016
Katarzyna Polus