Rozstrzygnięcie konkursu z okazji DEN undefined

Rozstrzygnięcie konkursu z okazji DEN

Niedawno, z okazji Święta Edukacji Narodowej ogłosiliśmy konkurs rysunkowy . Dzieci ze wszystkich grup wykonały przepiękne portrety pracowników Przedszkola. Wybór najlepszych był niezwykle trudny! Dziś nadszedł monent rozstrzygniecia konkursu i wręczenia nagród. Ależ były emocje! Ostatecznie jury przyznało nagrody w 3 grupach wiekowych:
I miejsce w kategorii Pszczółek zajęła Zosia, II Hania a III Lenka. Wyróżnienie otrzymała Natalka.
Spośród Smerfów zwycieżyła Zosia, II miejsce zajęła Natalka a III nagroda trafiła do Oli. Jury wyróżniło także pracę Poli.
W najstarszych Kubusiach przyznano dwa wyróżnienia dla Gabrysi i Szymona. I miejsce zajął Wojtek, II Krzyś a III Martynka. Najpiękniejsze prace upiększą naszą galerię portretów ;) Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Małgorzata Motała