Roztańczony i rozśpiewany MIŚ  undefined

Roztańczony i rozśpiewany MIŚ

Przedszkole "Słoneczna Szóstka" w Śremie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Mój Miś – konkurs plastyczny"

Cele konkursu:
-rozwijanie kreatywności i samodzielności dzieci
uwrażliwianie dzieci
Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6-letnich.

2. Prace powinny być wykonane samodzielnie przez dziecko

3. Technika i format dowolny

4. Ilość nadesłanych prac z jednej placówki - max. 3

5. Każda praca musi zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki, nr telefonu, e-mail, imię i nazwisko opiekuna.

6. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych. Prace przechodzą na własność organizatora.

7. Prace można nadsyłać do dnia 22.11.2012 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Przedszkole Słoneczna Szóstka
ul. Konstytucji 3 Maja 2
63-100 Śrem
"Ogólnopolski konkurs plastyczny"

8. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.11.2012. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji.

10. Lista zwycięzców będzie opublikowana na stronie www.blizejprzedszkola.pl oraz slonecznaszostka.pl

11. Nagrody, dyplomy dla zwycięzców zostaną wysłane pocztą.

12. Wszystkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod adresami mailowymi: [email protected] oraz [email protected]

Organizator konkursu:
Agnieszka Jurga