Świat oczami dziecka - wewnątrzprzedszkolny konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym
"Świat oczami dziecka".

Cele konkursu to:
Promowanie działań twórczych dzieci zainspirowanych zmianami zachodzącymi w najbliższym otoczeniu i własnymi w związku z tym obserwacjami i doświadczeniami.
Kształtowane umiejętności wyrażania dziecięcych emocji i przeżyć poprzez pracę twórczą.

Regulamin konkursu:
Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3 - 4 - latki oraz 5 - 6 - latki
Dopuszczalny format zdjęć to 13x18, wykonany dowolnym sprzętem fotograficznym.
Maksymalna ilość zdjęć od jednego dziecka z przedszkola - 2.
Zdjęcie powinno zawierać metryczkę z: imieniem, nazwiskiem i wiekiem dziecka; imieniem i nazwiskiem rodzica pod kierunkiem, którego zdjęcie zostało wykonane; nazwą grupy przedszkolnej.
Zdjęcie powinno być w papierowej oprawie (naklejone na kartkę kolorowego papieru).
Laureaci konkursu zaproszeni zostaną na uroczyste wręczenie nagród, połączone z wystawą prac i poczęstunkiem. Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani dyplomami.

PRACE KONKURSOWE NALEŻY ZGŁASZAĆ DO DNIA 20.10.2012 R. NA ADRES PRZEDSZKOLA NAUCZYCIELCE AGACIE ŚWIEBODZIŃSKIEJ LUB NAUCZYCIELCE ILONIE LESKIEJ – BEDNAREK.

12.10.2012
Agata Świebodzińska